Kariera

Praca w CARSED

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy.

Filtruj oferty:
Warszawa (0)
Siedlce (1)
Mińsk Mazowiecki (0)
Biała Podlaska (0)
Wszystkie

Nowe
stanowisko Młodszy Specjalista ds. Marketingu
miejsce pracy Siedlce

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

rodzaj pracy: stacjonarna, pon.-pt., 8h mieszczące się w przedziale 7:00-18:00

forma zatrudnienia: umowa o pracę

miejsce pracy: Siedlce, ul. Brzeska 181

województwo: mazowieckie

!!!Branża motoryzacyjna!!!

W tym marketing serwisowy, czyli związany z obsługą posprzedażną Klienta (przeglądy, akcesoria, naprawy, w tym naprawy blacharsko-lakiernicze).

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunku marketingowym (może być w trakcie),
  • znajomość podstaw marketingu,
  • żywe zainteresowanie marketingiem (nie tylko Facebook i Instagram),
  • znajomość pakietu Office w stopni umożliwiającym swobodne korzystanie,
  • chęć do pracy,
  • chęć uczenia się nowych rzeczy,
  • sumienność,
  • umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie,
  • odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • pozytywne nastawienie.

Mile widziane:

  • zainteresowanie motoryzacją, głównie w zakresie serwisu,
  • lekkie pióro,
  • znajomość środowiska TikTok,
  • chęć do kręcenia i montowania reelsów,
  • znajomość Canvy, Asany

Najważniejsze są:

  • teoretyczna znajomość podstaw marketingu,
  • zainteresowanie marketingiem,
  • otwarta głowa, tj. CHĘĆ DZIAŁANIA, uczenia się, testowania nowych rozwiązań i optymalizacji działań.

W szczegóły z przyjemnością wdrożymy.

Zakres obowiązków:

Docelowy obszar, którym będziesz się zajmować. Aplikując nie musisz posiadać poniższych umiejętności. Wszystkiego Cię nauczymy.

  • prowadzenie firmowych wizytówek Google zgodnie z ustalonym standardem zarządzania,
  • przygotowywanie postów na FB, IG (serwis),
  • robienie zdjęć/korzystanie z bazy zdjęć do tworzenia kreacji na SoMe,
  • kręcenie i montowanie reelsów,
  • dbałość o aktualność oferty na stronach internetowych (głównie serwis),
  • monitorowanie działań konkurencji,
  • inne zadania, stricte marketingowe, we współpracy i przy wsparciu pozostałych członków zespołu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Plus benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • spotkania integracyjne,
  • program emerytalny,
  • preferencyjne pożyczki,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • paczki świąteczne.

CV prosimy przesłać e-mailem na adres:

Prosimy o dopisanie w CV poniższej kluzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.